Header Ads

PwD

PwD

O poranku jakoś wieczorem... i WYNIKI KONKURSU:)


"Poranek w niedzielę to rzecz względna" - usłyszałam dziś od męża, kiedy zaraz po wstaniu zasiadam do pisania:) On też pisał, żeby nie było, niemniej zaproponował wspólna kawę i śniadanie, i dopiero wówczas obowiązki. Bo w końcu mamy niedzielę:) Przepiękną, słoneczną, radosną...
Tak więc my już po jajecznicy i twarożkach, przy drugiej kawie, każdy zasiadł do swoich spraw, bo obowiązków i zobowiązań mamy sporo. 

A ja DZIĘKUJĘ wszystkim za zainteresowanie konkursem, za udostępnienie strony i fanpage'a Pracowni w Dolinie, za minimalny wydawałoby się wysiłek połączony przecież z przyjemnością, bo nic na wiosnę tak nie rozczula jak roślinne maluchy:) 
Szczerze powiem Wam tak: kiedy licznik odwiedzin konkursowego wpisu na fanpage'u Pracowni w Dolinie dobił do 5473 osób, pomyślałam sobie, że "serwery nie wytrzymają" jak choć co piąta osoba, co dziesiąta wyśle zdjęcie na konkurs. Spokojnie, serwery nie padły - co innego odwiedzić stronkę, co innego wziąć udział w konkursie "na zgłoszenie", a co innego zrobić coś w zamian za nagrodę. Tym bardziej podziękowania należą się tym, którzy wysłali zdjęcie :)

To konkrety: 

- na pierwszą i trzecią nagrodę miałam zgłoszeń najwięcej, na drugą... jedną. 

- w zasadach konkursu stało, że z nadesłanych zdjęć wybierzemy po trzy najładniejsze, najfajniejsze i z nich wylosujemy zwycięzcę, co uczynić możemy, bowiem na każdą z nagród (oprócz nagrody drugiej) zgłosiły się więcej niż 3 osoby. Niektóre nadesłały masę zdjęć, inne jedno, jeszcze inne zrobiły piękne kolaże. Zasady z przyczyn nie do końca od Organizatora zależnych uległy drobnej modyfikacji, ale o tym za moment...

To pokazujemy Wasze zdjęcia:

Zestaw pierwszy dla ogrodniczki buszującej w glebie to fenomenalna książka Carol Klein pt. "Uprawiamy warzywa" wraz z zestawem nasion do własnoręcznego wysiewu i letniej konsumpcji.

1. Monika Sz.


2. Kinga Latecka

Kinga zrobiła bardzo radosne zdjęcia, w każdym z nich widać budzące się życie ogrodowe. Zdjęcie z dzieciaczkami spodobało się synowi, nam podoba się również "recykling plastikowej butelki" :)  Równe jak od linijki sznurki cebulek robią wrażenie...3. Domi Nika - Podmiejski Azyl

Kropelki wody, piękna ostrość, ciekawe zawijasy...:)

4. Jolanta Konsek

"...trawy ozdobne,pelargonie kobea oraz bazylię i aksamitki z lutego" - lejąca się woda jest "the best", kobea z lotu ptaka i bazylia z ukosa trafiły do młodego jurora pomysłowością:)

5. Weronika Czech
"18 gat pomidorków, między innymi czarny, żółty, koktajlowy, gruszkowy zielony zebra i wiele innych, 8 gatunków papryki, kwiatki  i rzeżuszkę"... tak napisała Weronika:) Zdjęcie rzeżuchy z jajem ujęło nas jakością i pomysłem:)
6. Małgorzata Prudło


Małgorzata nie ma jeszcze własnego ogrodu, ale jak widać to żadna przeszkoda:) Na parapetach pysznią się same cuda!Zestaw drugi dla ogrodowej wielbicielki złotych naparów i pięknych kwiatów w postaci ziołowych herbatek z Tea Club na słodki sen i rześki poranek, kandyzowany cukier, słoiczek miodku i zestaw kwiatów.

1. Ewa Słubik


"Mój kolaż przedstawia siewki rzeżuchy, kopru, bazylii oraz liczi -śliwki chińskiej  i awokado niedawno wyrosły ..." - to siewki Ewy - liczi mnie zainteresowała najbardziej, ciekawe czy będą małe śliweczki:)


Zestaw trzeci dla miłośniczek ziołowej fiesty, romantycznej elegantki w postaci doniczki do ziół z maleńkimi nożyczkami, rękawiczki kwiatowe oraz zestaw ziół i cebul do wysadzenia.

1. Katarzyna Bednarska

2. Patrycja Tomaszewska


Na zdjęciu kobea pnąca, mam nadzieję że cudnie zakwitnie:)

3. Ewa Tomczak - Wielokąt Zieleni


Mega,mega, no mega... tak się Wojciu  zachwycał:)

4. Antonina5. Aga Sawek

Aga Sawek to prawdziwa pasjonatka i miłośniczka porów, selerów i sałat... kto to wszystko zje? :) Super zdjęcia!


************

Ocenialiśmy pomysł na zdjęcie, ostrość i jakość wykonania. Mimo iż samych uczestników nie ma wielu, to ilość nadesłanych zdjęć mnie zaskoczyła :) I daliście nam niezły orzech do zgryzienia... 

Wasze siewy są imponujące! Kurcze są jednak ludzie, którym chce się siać, zajmować parapety, dbać o młode roślinki przez dobre dwa - trzy miesiące, pikować, wysadzać, a wszystko po to, by lato na talerzu było zdrowe, a otoczenie stołu cudnie ukwiecone. 
Do tego od kilku z Was dowiedziałam się wiele o Waszych zmaganiach z siewami, kłopotach z ulewami czy kruchością młodych roślinek - super, że chciałyście się dzielić swoimi doświadczeniami. Koniec zachwytów - oto wyniki:

Pierwsza trójka najlepszych zdjęć to: 1. Kinga Latecka, 2. Dominika oraz 3. Weronika Czech. Na skutek zaciekłej debaty i walki na argumenty dodaję do pierwszej trójki 4. Jolantę Konsek, jej zdjęcie z lejącą się wodą jest "najfajniejsze" :)

Trzecia trójka to 1. Ewa Tomczak, 2. Antonina oraz 3. Aga Sawek. Na skutek braku porozumienia między jurorami dokładam do trzeciej trójki 4. Kasię Bednarską - c'est la vie... :)

I teraz losowanie...

Zestaw pierwszy wędruje do...


... WERONIKA CZECH - gratuluję:)


Zaś zestaw trzeci do...


...EWA TOMCZAK - gratuluję!


Drugiej trójki nie ma, zgłosiła się tylko Ewa Słubik, stąd pomysł, żeby osoby które nie zostały wylosowane w konkursie, a miały naprawdę fajne zdjęcia dołączyć również do losowania o drugą nagrodę.

Zatem po kolei: 1. Ewa Słubik, 2. Kinga Latecka, 3. Dominika, 4. Jolanta Konsek, 5. Antonina,  6. Aga Sawek, 7. Katarzyna Bednarska

zatem zestaw drugi wędruje do...


... KINGA LATECKA - gratuluję!


Wszystkim uczestniczkom serdecznie dziękuję za udział w zabawie i za to, że im się chciało zrobić tak fajne zdjęcia:) Zachęcam zarówno do własnych siewów jak i doskonalenia warsztatu fotograficznego. Jak widać się opłaca. Do tego szczypta szczęścia i można wyczekiwać przesyłki z nagrodą.

Bardzo proszę wygrane osoby o przesłanie adresu na jaki mam wysłać  nagrody. 

Pozostaje mi życzyć wszystkim udanego niedzielnego popołudnia i całej radosnej, słonecznej wiosny:) Niech Wam rośnie, coście posiały! 

Uściski:)

2 komentarze:

  1. Bardzo mi miło, że byłam wyróżniona i wciągnięta do losowania :) Gratuluje wygranym ! Pozdrawiam słonecznie !

    OdpowiedzUsuń

Twój komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu.

Pracownia w Dolinie - HORTLEX sp. z o.o. - www.hortlex.pl . Obsługiwane przez usługę Blogger.